Overene je systém, ktorý Vám ušetrí čas a peniaze.
Žiadne fiktívne ponuky/dopyty ale reálny a preverený tovar v sklade.

Ako to funguje - viac informácií

Projekt OVERENE je systémom na uskutočnenie reálnych obchodných prípadov. Ak chcete získať výhody systému OVERENE, prosíme, prečítajte si nasledujúce riadky.

Prečítajte si o čom je projekt OVERENE

Systém OVERENE je vytvorený pre jednoduchšie obchodovanie s komoditami online. Pre koho je systém OVERENE vytvorený a aké sú podmienky používania sa dozviete na stránke O systéme, kde sú detailnejšie informácie. Pripravujú sa ďalšie funkcie a aplikácie prostredníctvom ktorých sa stane obchod s komoditami prístupnejší aj pre tých, ktorí sa ešte len rozhodujú, či pôjdu týmto smerom.

viac...

Registrujte sa

Registrácia v systéme OVERENE je štandartná a porovnateľná s mnohými inými registráciami. Vyžadujú sa konkrétne a pravdivé informácie vzhľadom k tomu že preverujú. Registrácia je potrebná z viacerých dôvodov. Najhlavnejším dôvodom je to, že reálne obchody sa dajú uskutočniť jedine s obchodnými partnermi, ktorí skutočne existujú, majú tovar, alebo ho reálne chcú zakúpiť. Virtuálne účty, alebo vymyslené adresy, mená, telefónne čísla a podobne nemajú v systéme OVERENE čo hľadať.

viac...

Prečítajte si podmienky, nečakajte ale konajte - čas je drahý

Stretli ste sa už s tým že na Vás bolo kladených príliš veľa podmienok, pokút a podobne. Nakoniec sa obchod neuskutočnil. "Dobré zmluvy robia dobrých priateľov". Platí to aj v súkromí aj v obchode. Preto sú v systéme OVERENE zmluvy zrozumiteľné a jasné. Predtým ako ich podpíšete si ich prečítajte a prečítajte si aj všeobecné obchodné podmienky. Veríme, že s vami budeme dlhodobo spolupracovať a že Váš úmysel je rovnaký!

viac...

Po platbe za služby využívajte OVERENE naplno

Služby systému OVERENE sú spoplatnené, pretože poskytujeme služby, ktorými Vám niečo dávame. Sú portály, ktoré nevyžadujú platbu za registráciu do ich systému. Potom sa tam môže registrovať kto len chce a píše tam veci, ktoré sa nezhodujú s realitou. My sme sa rozhodli spoplatniť služby OVERENE. Položte si otázku, či idete na portál, ktorý nič negarantuje, alebo chcete vytvárať profit a obchodovať s preverenými partnermi. Necháme to na Vás.

viac...

Stiahnite si app OVERENE do mobilu a vaše ponuky alebo dopyty budú stále s Vami

Vytvorili sme jednoduchú aplikáciu prostredníctvom ktorej vieme my overiť prítomnosť tovaru v sklade predávajúceho a vy viete zadať dopyt. Ponuky a dopyty je možné upravovať prostredníctvom mobilnej verzie stránky. Ponuky, ktoré zadávate a rovnako dopyty máte možnosť uprqavovať denne a teda hneď keď ste v sklade môžete poslať aktuálne ceny a množstvá tovaru, ktorý ponúkate na predaj, alebo chcete zakúpiť

viac...

Sklad preveríme získate dôveru a tým zvýšite reálnosť a rýchlosť predaja

Preverenie skladu je veľmi dôležitou súčasťou systému OVERENE. Každý tvrdí, že tovar má a keď príde k tomu, že mu dáme priamu objednávku od kupujúceho, zrazu tovar nie je v sklade alebo, že príde, prípadne, že oni ho objednali u distribútora a podobné výhovorky. V systéme OVERENE sú jednoduché pravidlá: 1. Máte tovar? Potom ho nemáte problém ukázať. 2. Máte záujem kupovať? Pošlite objednávku a potvrdenie o finančnej schopnosti tovar zakúpiť (napr. výpis účtu).

viac...

Uverejníme len overené ponuky a dopyt

Nadpis hovorí za všetko. Ak tovar bol preverený je zverejnený na stránkach overene.com. Ak tovar preverený nie je a neexistujú dôkazy o tom že existuje, napr. na základe zmlúv s výrobcom alebo distribútorom, potom nemôže byť zverejnený. Pokiaľ chcete zverejniť tovar, ktorý vlastníte, alebo máte podpísané zmluvy, na základe ktorých ste oprávnený tovar ponúknuť, potom ho radi uverejníme. Dopyty a ponuky sú zobrazené v sklade komodít.

viac...

Objednávku dostáva predávajúci priamo od kupujúceho, ktorý má finančné prostriedky

Kupujúci predkladá potvrdenie o tom, že na zakúpenie tovaru má prostriedky. Ak ich vydokladuje sú Váhy oboch strán (kupujúci/predávajúci) vyrovnané. Dopyt je zverejnený až vtedy, keď kupujúci tieto doklady predložil.  Je teda veľká pravdepodobnosť, že to s objednaním tovaru myslí vážne a že jeho dopyt nie je fiktívny. Predávajúci dostane objednávku na tovar od kupujúceho, ktorý je reálny.

viac...

Dovoz a prevzatie tovaru je obchod so serióznymi partnermi

Dopravca sa do systému OVERENE môže zaregistrovať, ale preverenie dopravy prebehne až prvým obchodom. Takže predtým, ako chcete ponúknuť prepravné kapacity budeme preverovať vaše referenčné dopravné jazdy... Prepravné kapacity može do systému OVERENE poskytnúť jedine majiteľ dopravnej spoločnosti alebo ním poverená osoba, ktorá môže v jeho mene konať. Ďalšie informácie o doprave získate v často kladených otázkach, alebo nás kontaktujte.

viac...

Voľné finančné zdroje je možné investovať do obchodu s komoditami

Investor, ktorý má skúsenosti v tejto obchodnej oblasti vie, ako požívať správne prostriedky. Je potrebné mať okolo seba spoľahlivých ľudí, ktorí mu pomôžu ku generovaniu ďalších výnosov. Systém OVERENE umožňuje podnikateľom a teda aj investorom prostriedky zhodnotiť. Ako budú zhodnotené a na aký účel budú použité? Aké sú garancie a čo možno očakávať od systému OVERENE sa dozviete na stránke Investor, ale najlepšie ak si dohodnete konzultáciu a preberieme možnosti osobne.

viac...

Opakujte kroky a uverejnite nové ponuky a dopyt

Pokiaľ ste už uskutočnili obchod prostredníctvom systému OVERENE, prečo by ste nezopakovali? všetko je omnoho jednoduchšie, ak sa robí po druhý krát. Hlavne keď ide o obchod, ktorý sa podarí a prináša osoh. Uverejnenie ponúk nieje obmedzený. Platia však určité pravidlá, ktoré sa musia dodržiavať. Inak by z tohto portálu vznikol ďalší, na ktorom nájdete iba fiktívne ponuky, alebo dopyty. Ponuku alebo dopyt zverejníte jednoducho zo svojho profilu alebo cez aplikáciu.

viac...

Zabezpečenie systému a app OVERENE

Aplikácia app OVERENE a systém OVERENE a rovnako aj webová stránka overene.com sú chránené proti zneužitiu dát. Robíme maximum pre ochranu, pretože sa jedná váš zisk a spoločný úžitok. Ponuky a dopyty preverujeme a chránime záujmy tých, ktorí ich zverejňujú. Sme na strane tých, ktorým pomáhame a ktorý pomáhajú nám. Spolupráca je vzájomná a venujeme sa tomu čo prináša prospech pre všetky zúčastnené strany.

viac...

Ak sa zaujímate o možnosť zapojiť do projektu OVERENE kliknite na "Registrovať".

Ak chcete sa stať sa reklamným, mediálnym alebo finančným partnerom, potom kliknite na tlačítko dole "Partneri projektu"

Partneri projektu Registrovať