Overene je systém, ktorý Vám ušetrí čas a peniaze.
Žiadne fiktívne ponuky/dopyty ale reálny a preverený tovar v sklade.

Aplikácia app OVERENE

Aplikácia „app OVERENE“ slúži na zverejnenie reálne existujúceho a prevereného tovaru v sklade dodávateľa a zadanie dopytu od kupujúceho, ktorý vie preukázať finančné prostriedky. Po registrácii v „systéme OVERENE“ vie kupujúci a predávajúci zadávať jednoduchým spôsobom ponuku/dopyt okamžite v priebehu niekoľkých minút. Na základe zaslaných ponúk a dopytov vie webová stránka určiť a párovať dopyt s ponukou. Predávajúci týmto spôsobom môže zo svojho mobilného zariadenia veľmi rýchlo ponúknuť tovar, ku ktorému má vlastnícky vzťah. Tento majiteľ tovaru – predávajúci má záujem rýchlo a bezproblémovo predať svoj tovar a tým nájsť solventného platiaceho klienta, ktorý preukáže finančnú schopnosť tovar zakúpiť. Záujemca, ktorý zadá svoj dopyt môže prostredníctvom aplikácie „app OVERENE“ anoncovať - oznámiť, že je pripravený tovar zakúpiť. Prostredníctvom svojho záujmu chce kupujúci zabezpečiť tovar za trhovú a prijateľnú cenu a nájsť skutočného majiteľa a dodávateľa tovaru, ktorý existuje a teda nie je virtuálnym predávajúcim.

Aplikácia „app OVERENE“ spolu s webovým systémom schovaným na pozadí webovej stránky overene.com pracuje na podobnej báze ako brokersky systém alebo podobne ako fungujú komoditné burzy. Rozdiel je v tom, že strana odberateľa nemusí deponovať svoje finančné prostriedky ako zábezpeku a strana dodávateľa neblokuje svoj tovar u brokera. Pokiaľ budete členom „systému OVERENE“, registrujete sa a dávate záväzok, že budete obchodovať min. čestne a reálne. To znamená, že kupujúci nemôže dopytovať tovar len tak bez toho, aby mal preukázateľne dostatok finančných prostriedkov na kúpu požadovaného tovaru. Rovnakú podmienku má aj predávajúci, kde nemôže ponúkať tovar, ktorý nevlastní.

Každého obchodného partnera berieme vážne a očakávame od neho seriózne jednanie. Veríme, že „app OVERENE“ sa stane obľúbeným obchodným nástrojom. Dúfame, že sa nám spoločne s vami podarí vyvinúť dlhodobý obchodný vzťah, kde budeme vedieť uskutočňovať obchody pravidelne. Každý z účastníkov obchodu - predávajúci alebo kupujúci si iste rovnako ako my Váži svoj čas a drží si svoj obchodný kredit a rating.

Technické informácie o aplikácii App OVERENE:

Verzia 1.0 má prístup k nasledujúcim položkám:

Poloha - približná poloha (pomocou siete), - presná poloha (pomocou GPS a siete), - prístup k ďalším príkazom poskytovateľa polohy

Fotky, médiá, súbory - upraviť alebo odstrániť obsah ukladacieho priestoru USB, - testovanie prístupu do chráneného ukladacieho priestoru

Fotoaparát - snímať fotografie a natáčať videá

Informácie o pripojení Wi-Fi - zobraziť pripojenia siete Wi-Fi

Ďalšie - plný prístup k sieti, - zobraziť sieťové pripojenia, - ovládanie kontrolky

Get it on Google Play

Cenník Registrovať