Overene je systém, ktorý Vám ušetrí čas a peniaze.
Žiadne fiktívne ponuky/dopyty ale reálny a preverený tovar v sklade.

news

Aplikácia OVERENE spustená

12.01.2015

App OVERENE stiahnuť

Vážený používatelia systému OVERENE a návštevníci stránky,

Radi by sme Vás informovali že od 8.1.2015 je pre registrovaných klientov „Neburzového obchodného komoditného systému OVERENE“ prístupná na stiahnutie App OVERENE. Táto APP fungujúca na platforme Android je aplikáciou na preverenie tovaru v sklade predávajúceho a slúži na zadanie ponuky alebo dopytu. Po úspešnom prvotnom testovaní app OVERENE Vám posielame krátku informáciu o tom, že aplikácia je už k dispozícii k stiahnutiu na androidmarkete:​*Google Play™.​

Pevne veríme že komfort tejto aplikácie ocenia hlavne klienti, ktorí nebudú musieť cestovať a preverovať existenciu skladu a tovar si prakticky budú môcť overiť v reálnom čase.

Aplikácia app OVERENE je určená pre tých, ktorý už používajú systém OVERENE. Dúfame, že aplikácia Vám pomôže k úspešnému štartu Vášho biznisu za iných a teraz aj výhodnejších podmienok obchodu s komoditami, ktorými sa zaoberáte.

Pridajte sa aj vy a využite možnosť reálneho predaja a kúpy komodít

Uvítame od vás prípadné pripomienky k APP a návrhy k jej vylepšeniu a tým aj zvýšeniu komfortu pri Online obchodoch.

Bližšie informácia o app OVERENE nájdete na stránke o aplikácii OVERENE.

Váš Team Komodity Online s.r.o. pre overene.com

viac...

*Google Play je ochranná známka spoločnosti Google Inc.

<│Späť na Novinky

 Otvorenie obchodného portálu

24.12.2014

Dovolte aby sme Vás informovali o dnešnom otvorení obchodného serveru a webovej stránky www.overene.com určených na uzatváranie obchodov vrámci komodít. Dúfame, že Vám pomôžeme k obchodným prípadom a že nájdete informácie o reálnom obchode práve tu. Stránka bola niekoľko mesiacov pripravovaná a je ešte veľa vecí, ktoré postupne pribudnú, takže sa máte rozhodne načo tešiť. Niekoľko ľudí sme informovali, že stránka bude spustená už v jari tohto roku, no boli potrebné úpravy tak aby sme Vám pripravili rozšírenejšie možnosti a bezpečnejší systém pre Vaše podnikanie.

Pribudli možnosti zadávania dopytu a ponuky, pribudli možnosti zadávať tieto ponuky a dopyty prostredníctvom aplikácie App OVERENE, o ktorej píšeme v ďalšom článku alebo sa o nej dozviete aj na stránke overene.com/aplikacia.

Taktiež neustále pracujeme na vytvorení software na tvorbu dokumentov. Zatiaľ je spustená BETA verzia a už teraz je čiastočne funkčná. Takže sa onedlho budete môcť vo svojom profile pozrieť aj na "dokumenty OVERENE" - Nástroj pre moderného podnikateľa. Pripravujeme aj aukcie určené na nákup a predaj komodít online.

Máme niekoľko nápadov a popri nich sa ihneď rodia ďalšie. Poznáte to, keď sa do niečoho pustíte, zrazu sa okolo Vás začnú diať také veci, ktoré Vám k uskutočneniu pomáhajú. Ďalej sú to ľudia, ktorí prichádzajú s novými nápadmi, kde oceňujeme a ďakujeme za každý jeden z nich. Vďaka týmto ľuďom mohol tento server vzniknúť.

Budeme radi ak nám napíšete Váš názor, ktorý potrebujeme aby sme Vám mohli pomôcť k ďalšiemu zlepšeniu podmienok pre pohodlnejšie obchodovanie.

Sledujte nás a "Do obchodovania"

<│Späť na novinky