Overene je systém, ktorý Vám ušetrí čas a peniaze.
Žiadne fiktívne ponuky/dopyty ale reálny a preverený tovar v sklade.

Registrácia do systému OVERENE

 

  • Overenie prostredníctvom e-mailu

  • Overenie prostredníctvom sms kódu

  • Overenie zaslaním listu poštou

Registráciou do systému OVERENE získavate ako predávajúci a kupujúci možnosti, ktoré Vám pomôžu nakupovať a predávať komodity online. Dopravcovia môžu zadávať svoje prepravné kapacity a získať možnosť prepravy svojimi vozidlami. Investorovi je ponúknutá možnosť umiestnenia voľných finančných prostriedkov do komodít. Sprostredkovateľ má možnosť spolupráce na základe preverenia lojality partnerov a reálnosti ponúk a dopytov za províziu.

Tagy: zmluvy, zmluva, smlouvy, kontrakt

Vyberte si profil, pod ktorým sa chcete registrovať do systému OVERENE.

Predávajúci

Predávajúci

Registrujte sa len ak vlastníte tovar, ktorý ponúkate. V prípade, že tovar nevlastníte v momente registrácie, ale nadobudnete ho v najbližšom období, potom po registrácií pridajte ponuku, v ktorej tieto informácie doplníte. Systém OVERENE je vytvorený za účelom reálneho predaja a nákupu komodít. Preto ak máte tovar, ktorý chcete reálne predať, neváhajte a registrujte sa. Návrhy zmlúv nájdete vo svojom profile v zákazníckej zóne po registrácii. Registráciou súhlasíte so spracovaním osobných údajov a Všeobecnými obchodnými podmienkami.

Registrovať
Kupujúci

Kupujúci

Registrujte sa len ak máte na na ponúknutý tovar v systéme OVERENE dostatok finančných prostriedkov. V prípade, že tomto momente nedisponujete dostatočným finančným krytím, potom viete predložiť doklady o finančnej schopnosti v momente objednávky tovaru. Systém OVERENE je vytvorený za účelom reálneho predaja a nákupu komodít. Preto ak máte záujem o nákup tovaru a chcete reálne obchodovať, potom neváhajte a registrujte sa. Návrhy zmlúv nájdete vo svojom profile v zákazníckej zóne po registrácii. Registráciou súhlasíte so spracovaním osobných údajov a Všeobecnými obchodnými podmienkami.

Registrovať
Sprostredkovateľ

Sprostredkovateľ

Registrujte sa len ak poznáte spoľahlivého dodávateľa, alebo odberateľa komodít. V prípade, že tomto momente neviete potvrdiť, že dodávateľ, alebo odberateľ je spoľahlivým, oznámte nám to formulárom pre sprostredkovateľa a následne preveríme ich spoľahlivosť spolu s Vami. Návrhy zmlúv pre sprostredkovateľa nájdete vo svojom profile v zákazníckej zóne po registrácii. Registráciou súhlasíte so spracovaním osobných údajov a Všeobecnými obchodnými podmienkami.

Registrovať
Dopravca

Dopravca

Registrujte sa len ak máte svoje voľné prepravné kapacity, teda máte možnosť dopravovať tovar našich partnerov. Hĺadáme zmluvných dopravcov s ktorými budeme spolupracovať. Na Vami navrhnuté časové prepravné kapacity budete informovaný a na prepravu dostávate objednávky. Podmienky spolupráce a návrhy zmlúv pre Dopravcu nájdete vo svojom profile v zákazníckej zóne po registrácii. Pre dopravné spoločnosti pripravujeme ďalší portál, ktorý bude určený len na zadávanie reálnych a preverených objednávateľov dopytu na dopravu. Registráciou súhlasíte so spracovaním osobných údajov a Všeobecnými obchodnými podmienkami.

Registrovať
Investor

Investor

Registrujte sa len ak máte svoje voľné finančné prostriedky a chcete ich starostlivo investovať. Vaše prostriedky budú použité výhradne s Vašim súhlasom do nákupu a predaja komodít na základe zmlúv. Podmienky spolupráce a návrhy zmlúv pre Investora nájdete vo svojom profile v zákazníckej zóne po registrácii. Biznisplán (k nahliadnutiu po registrácii) vám napovie o procese investície, ktorý tiež nájdete vo svojom profile. Registráciou súhlasíte so spracovaním osobných údajov a Všeobecnými obchodnými podmienkami.

Registrovať